Współpraca
Nasza platforma jest otwarta na wszelkie rodzaje współpracy zarówno z osobami i podmiotami bezpośrednio związanymi z szeroko pojętą kulturą klubową, jak również ze zwykłymi osobami, które chciałyby współpracować z nami i współtworzyć razem Platformę Społeczności Klubowej - Shok oraz inne powiązane z nią podmioty.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki elektronicznej, interesujesz się poczynaniami artystów lub nowinkami ze świata muzyki, często bywasz na imprezach lub sam je organizujesz, nie boisz się pisać tego co myślisz i masz chęć do współtworzenia wielkiego przedsięwzięcia z muzyczno-medialnego pod okiem doświadczonego w tej branży zespołu, to dobrze trafiłeś/aś.

Obecnie poszukujemy osób do:
- współredagowania serwisu ogólnopolskiego Shok,
- stworzenia oddziałów lokalnych Shok,
- robienia zdjęć na imprezach klubowych i eventach krajowych i zagranicznych,
- przygotowywania elementów graficznych (bannery, plakaty itp).

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś/aś do czynienia z mediami, nie przejmuj się. My Cię wszystkiego nauczymy. Najważniejsza jest chęć do pracy :).

Co oferujemy w zamian?
Należy sobie zdawać sprawę z tego, że dopiero zaczynamy budować silną firmę na szeroko pojętym rynku kultury klubowej i nie tylko, dlatego na samym początku jedyne co możemy zaoferować naszym współpracownikom to:
- aktywne korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw Programu Partnerskiego (darmowe płyty, gadżety itd),
- darmowe wejściówki na imprezy,
- możliwość współtworzenia nowoczesnego serwisu o tematyce kultury klubowej,
- możliwość zdobycia kontaktów i poznania wielu ciekawych ludzi z branży (m.in. artyści, organizatorzy, właściciele/managerowie klubów),
- referencje, które mogą Wam pomóc w późniejszej karierze zawodowej.

W późniejszym czasie, wraz z rozwojem firmy przewidujemy również zaopatrzenie naszych współpracowników w niezbędny sprzęt oraz wypłatę wynagrodzeń pieniężnych.
Zapewne nie raz czytaliście już podobne obietnice na innych serwisach o podobnej tematyce. Tam jednak na podobnych deklaracjach się kończy ponieważ składane są one przez osoby z reguły nieposiadające ani stosownej wiedzy i doświadczenia, ani też realnego biznesplanu. My nie zamierzamy nikomu nic ściemniać i obiecywać gruszek na wierzbie jak robią to inni. Nasza oferta jest jak najbardziej realna i poparta jasnymi wyliczeniami. Na sukces musimy jednak wspólnie zapracować a wtedy wysiłek każdego zostanie doceniony.

Osoby zainteresowane prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.