Promocja imprez, klubów
Masz dosyć pustek w klubie?

Chcesz się wyróżnić od konkurencji naprawdę skuteczną promocją?


Zgłoś się do nas!


Tylko dzięki nam Twoja reklama ma szansę pojawić się jednocześnie w nowoczesnej prasie, internecie i telefonach komórkowych ok. 45 000 odbiorców!!!


Agencja Shokin' Promotion specjalizująca się w promocji imprez, klubów oraz firm kierujących swoją ofertę podobnej grupy docelowej, łamie wszelkie dotychczasowe standardy reklamy i dotarcia do potencjalnego odbiorcy, które często są nieskuteczne. Stoi za nami ponad 10 letnie doświadczenie w branży imprez klubowych, dzięki czemu bardzo dobrze znamy specyfikę i potrzeby potencjalnych odbiorców. Tylko my wprowadzamy na rynek własne rozwiązania i nośniki reklamowe, których skuteczność potwierdzona jest przeprowadzonymi badaniami!

Nie skupiamy się jedynie na internecie. Staramy się dotrzeć do odbiorców innymi, równie skutecznymi kanałami, dlatego reklama naszych klientów może pojawić się zarówno w nowoczesnym magazynie drukowanym, telefonie komórkowym i internecie za tą samą, atrakcyjną cenę! Ponad to wiemy co zrobić aby skuteczność Twojej reklamy była wyższa niż konkurencji.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam i już teraz umów się z naszym przedstawicielem na spotkanie.


Shokin' Promotion Agency
ul. Mickiewicza 64, pok. 0318
71-101 Szczecin
tel. 725559666
www.shokinpromotion.pl