Program Partnerski
Jak to działa?
Bardzo prosto. Każdy zarejestrowany użytkownik może zbierać punkty aktywnie uczestnicząc w tworzeniu Multimedialnej Platformy Społeczności Klubowej – SHOK. Może to zrobić np. dodając własne galerie zdjęć z imprez, pisząc bloga, oraz różnego rodzaju artykuły (aktualności, relacje z imprez, felietony, wywiady), dodając imprezy, których jeszcze nie ma w naszej bazie, komentując i oceniając zdjęcia, profile, artykuły, blogi itd. Ponadto punkty można zdobyć również polecając SHOK’a swoim znajomym, którzy się u nas zarejestrują.

Prawda, że proste?

Często wiele osób robi dokładnie te same rzeczy na innych portalach społecznościowych czy forach dyskusyjnych nie mając z tego żadnych korzyści. Na SHOK’u można robić dokładnie to samo, zdobywając jednocześnie cenne punkty.

Na co można wymienić punkty?
Zdobyte punkty można wymienić w naszym sklepie na różnego rodzaju gadżety związane z muzyką i szeroko pojętą kulturą klubową (płyty, koszulki, akcesoria) oraz bilety, wejściówki na eventy oraz lokalne imprezy klubowe. Asortyment sklepu będzie systematycznie powiększany o kolejne produkty, więc prędzej czy później każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Na innych portalach, aby coś dostać, trzeba brać udział w konkursach, w których nie tylko trzeba liczyć na własne szczęście, ale również na uczciwość organizatorów. U nas to Ty decydujesz kiedy i co chcesz od nas dostać mając zarazem 100% gwarancję otrzymania wybranej rzeczy.

Prawda, że fajnie?

Za punkty można również sprawić swoim znajomym przyjemność, obdarowując ich wirtualnym prezentem.

Nie czekaj dłużej. Już teraz skorzystaj z możliwości jakie Ci dajemy i zacznij zbierać swoje punkty.

Za co można dostać punkty?
W poniższej tabeli przedstawiona została lista czynności jaką każdy zarejestrowany użytkownik może samodzielnie wykonać wraz z liczbą punktów jaką otrzyma za wykonanie danej czynności.

Dodanie zdjęcia profilowego
10 pkt
Dodanie imprezy 25 pkt
Ocena danej treści 1 pkt
Wpis w blogu 15 pkt
Dodanie zdjęcia 2 pkt
Dodanie własnego filmiku (upload) 10 pkt
Dodanie linka do filmiku z Youtuba 2 pkt
Dodanie komentarza 2 pkt
Dodatnie utworu (tylko Artyści) 5 pkt
Stworzenie profilu 50 pkt
Dodanie artykułu* 50 pkt
Zaproszenie znajomego 10 pkt
Rejestracja poleconej osoby** 100 pkt
Dodanie zdjęcia profilowego przez zaproszoną osobę 5 pkt


* - w przypadku większego zaangażowania użytkownika w dany artykuł lub artykuł o dużym znaczeniu możliwe jest przyznanie dodatkowych punktów.
** - w przypadku wykrycia nadużyć powstałych w wyniku zakładania fikcyjnych profili w celu nabicia punktów, administrator zastrzega sobie prawo do odjęcia nieuczciwie naliczonych punktów oraz nałożenia dodatkowej kary w postaci punktów ujemnych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z Programu Partnerskiego zapraszamy do naszego działu FAQ.