O nas
To co odróżnia nas od innych serwisów internetowych o podobnej tematyce, to przede wszystkim pełny profesjonalizm. Nie jesteśmy niczyją kopią, nie próbujemy nikogo naśladować po prostu robimy swoje zachowując standardy nowoczesnych mediów, doskonale znając również potrzeby i oczekiwania klubowiczów i miłośników muzyki elektronicznej, dlatego że sami nimi jesteśmy.

Wiemy, że każdy z Was jest inny i ma inne upodobania muzyczne, dlatego na naszej stronie możecie się spodziewać możliwie najpełniejszej bazy imprez nie tylko z Waszego miasta ale również z innych części kraju tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ponad to za pomocą dodatkowych narzędzi sortowania, każdy z Was może widzieć jedynie te imprezy, które mu odpowiadają.

Otwarcie się na wszelkiego rodzaju imprezy nie oznacza jednak skupianiu naszej uwagi na byle „przytupajkach”. Wręcz przeciwnie. Zdajemy sobie doskonalę sprawę z jakości naszej rodzimej sceny klubowej, dlatego na naszej platformie darmo szukać newsów, wywiadów, zapowiedzi, relacji, recenzji czyli ogólnie szeroko pojętej publicystyki dotyczącej wszelkich przejawów „klubowej patologii”. My promujemy jedynie to co dobre a nie oparte na kiczu i tandecie dla osiągnięcia większych sukcesów komercyjnych. To co w przeciwieństwie do naszej konkurencji, można znaleźć w naszych publikacjach to przede wszystkim 100% obiektywizm. Zależy nam na przekazywaniu rzetelnych informacji a nie celowo „koloryzowanych” publikacjach nie mających żadnej wartości. Jedynymi osobami, którym chcemy się w ten sposób przypodobać jesteście Wy, nasi użytkownicy a nie organizatorzy czy artyści, którzy rzecz jasna woleliby aby tuszować ich niedoskonałości. My przedstawiamy fakty a pisanie bajek pozostawiamy innym…