Toxicator - 07.05.2011 Katowice
Toxicator
5,0 /3
Miejsce imprezy

Galeria Szyb Wilson

Katowice

Impreze dodał
3888
Odwiedzin
5,0
Ocena
3
Głosów
Hardcore will never die!

Pod koniec lat 90-tych scena Hardcore stopniała, jak śnieg na słońcu - ale mocny rdzeń zachował się, w oczekiwaniu na coś naprawdę wielkiego.

Dziesięć lat później nad Śląsk nadciągają ciemne chmury. Na Chorzów spada nowy styl ciężkich imprez: TOXICATOR. Czysty Hardcore i Hardstyle. Jest bardziej bezlitosny niż wszystko, co było do tej pory.

Z początkiem nowego wieku wielcy mistrzowie dźwięku zaostrzyli formułę Techno i Schranz, aż w końcu stało się ... Hardtechno wymknęło się z laboratoriów i wżarło się jak kwas do uszu wszystkich tych, którzy lubią słuchać czegoś mocniejszego.

W tym samym czasie w Holandii młode postaci Hardcore'u, odizolowały element prędkości i zmiksowali go w probówce z melodiami Trance. Powstał Hardstyle - świeży jak z wirówki. Klasyczny Hardcore odnalazł swych rewolucjonistów.

Jak pierwiastki chemiczne, Hardstyle i Hardcore przemieszczały się w kierunku ciężkiego Techno. Powstała mieszanina, która skruszyła wszystkie akustyczne granice. Każdy, kto to przeżył, mówi na to: TOXICATOR!

Kto się z tym zetknął, nie jest już tą samą osobą. Pierwsze symptomy infekcji, takie jak zamiłowanie do ciężkich basów i sfałszowanych dźwięków, to tylko stadium początkowe ... to TOXICATOR!

UWAGA, UWAGA!!!!!!!!
Do dnia dzisiejszego nie odkryto antidotum na TOXICATOR!
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.