Mayday - 10.11.2010 Katowice
Mayday
5,0 /20
You make my day

Uśmiech, flirt, zalotnie puszczone oko: możliwości osłodzenia innym dnia są tak wszechstronne jak MAYDAY. Czasami wystarcza tylko Twoja obecność. Twój szarmancki gest spotka się z sympatycznym odzewem. To będzie ping pong pozytywnych wibracji.
I nagle doznasz uczucia: "You make my day".

W tym roku MAYDAY zagości w Polsce po raz jedenasty.
NOWOŚĆ: po raz pierwszy otworzymy dla Was trzecią scenę - Ballroom, na której szaleć będziecie przy muzyce house, electro i minimal techno. W ten sposób MAYDAY staje się jeszcze większy i wszechstronniejszy. Ponad 35 DJ-ów i występów na żywo - tylu nie było ich jeszcze nigdy. To nowy rozdział w historii MAYDAY.

Legenda Underground Resistance Jeff Mills i czarodziej dźwięków Markus Schulz na Mainfloor, mistrz muzyki techno Dave Clarke w Showroom oraz Oliver Koletzki i Marco Bailey w nowym Ballroom - to DJ´ie z wyjątkową charyzmą. Oni dobrze wiedzą, jak porwać Was w podróż, u której kresu będziecie chcieli po prostu powiedzieć - "You make my day".

Jak co roku na imprezę przybędzie kilkanaście tysięcy ludzi.
Kilkanaście tysięcy ludzi, kilkanaście tysięcy indywidualności, których łączy jedno:
miłość do muzyki elektronicznej. Wszyscy pragną jednego: zabawy, luzu, poczucia wspólnoty i rozrywki. Entuzjazm zarazi wszystkich po kolei. Na scenach ogół stanie się świętującą jednością. Ktoś kto będzie tańczył obok Ciebie sprawi, że się uśmiechniesz, że będziesz happy - "You make my day".

Kiedy zacznie świtać, a Ona powoli zbliży się w tańcu do Ciebie, w jej oczach zobaczysz blask. Kiedy spotkają się Wasze usta, poczujesz się jak pod napięciem 1.000 woltów. Nigdy nie będzie tak dobrze jak tu i teraz. Wszystko pasuje do siebie idealnie. Ogarniesz wzrokiem tłum. Wtedy będziesz miał ochotę wszystkich objąć - "You make my day".

Go ahead, make your day!
Komentarze

To co zaczynamy chyba powoli wielkie odliczanie? :)

Dodano: 15:54 14.09.2010 zgłoś nadużycie

No ba, fajnie byłoby usłyszeć Klaudie Gawlas na żywo :]

Dodano: 20:10 14.09.2010 zgłoś nadużycie

No nie mów że tylko ona Ci pasuje z całego składu.

Dodano: 20:13 14.09.2010 zgłoś nadużycie

Nie no coś Ty :D miło wspominam sety Baileya, Kreśiera, Wittekinda... Stary Len Faki też był dobry, choć aktualnie plumka jak wszyscy :O

Dodano: 22:19 14.09.2010 zgłoś nadużycie

Pet Duo zrobi rozpierduche jakiej mało :D

Dodano: 00:04 15.09.2010 zgłoś nadużycie