+Madication Rave - 09.07.2011 Szczecin
+Madication Rave
5,0 /2
Miejsce imprezy
Alter Ego

Alter Ego

Pl. Batorego 4
70-207 Szczecin

Impreze dodał
1419
Odwiedzin
5,0
Ocena
2
Głosów
Madication to impreza cykliczna. Nie jest to typowa „dyskoteka”.
Stawiamy na jakość a nasze eventy śmiało można nazwać RAVE-aimi. Pielegniarki rozdające drinki w strzykawkach, połykacze ognia, artysci na szczudłach, piana party i wiele innych.


Chcesz być na bieżąco? Wejdź na nasz profil Facebook,Dodaj Madication.Rave do znajomych i czekaj na Line-up-y kolejnych imprez, atrakcje, które czekają na Ciebie na kolejnych eventach, zdjęcia i filmy z kolejnych imprez...
(www.facebook.com/madication.rave)

Przedstawiamy Grupę Banana, z kóra ściśle współpracujemy:
Około 18 miesięcy temu grupa Banana narodziła się nie w płonącym piekle Mordoru, ale w Manchester (UK). Miała tylko jeden zamiar - dostarczyć światu coś niepowtarzalnego. Realizacja tego celu wyniosła Banana na wyżyny brytyjskiej sceny klubowej, pozwalając im prowadzić największą cykliczną electro- imprezę w północnej Anglii i zapraszając takich Dj-ów jak: DetBoi, Crookers , DrumsOfDeath i wielu innych.

Banana robiła już imprezy dla Bacardi, Wax:on! czy nawet PARKLIFE festival!, a ich regularna,
comiesięczna impreza w klubie Joshuabrooks w Manchester wyprzedaje wejściówki szybciej niż hipermarket Real karpie na Wigilię. Warto dodać, że Banana to jedyni niezależni elektro - promotorzy
w hrabstwie Lancashire (Anglia).

Jeśli promowanie wielu młodych Dj-ów z Europy obdarzonych talentem, nie było wystarczającym sukcesem, warto dodać, że ich nowy projekt `` Banana Records`` pomógł wypromować wschodzącą gwiazdę DIE SWANS z jego debiutanckim wydaniem EP w wytwórni " KISSY SELL OUT" (http://www.kissysellout.com/sancityhigh), który porazi wszystkich imprezujących już w nadchodzące lato.

Biorąc pod uwagę Bananowych artystów takich jak Wonky Ninja czy Average White Guy przyszłość tych chłopaków nie jest jasna... Jest zajebiście świetlana.

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.