Electrocity - 14.08.2010 Lubiąż
Electrocity
5,0 /7
„W numerologii chińskiej Piątka to liczba podróżników, poszukiwaczy i odkrywców. Symbolizuje ona ruch, zmianę i nieprzewidywalność. Znaczenie liczby 5 wskazuje na ogrom chaosu w przyrodzie a także na jego dzikie piękno i potęgę. Zmiana, dzikość i nieprzewidywalność wiążą się także z omylnością i poszukiwaniem.”

Z pewnością Electrocity jest wyjątkowe pod względem lokalizacji. Kto by pomyślał że można zorganizować imprezę w klasztorze – a jednak. Niesie to za sobą niezwykłe przeżycia w tak niezwykłym miejscu. Zakres robót i czas przygotowania imprezy sprawiły że jest to niewątpliwie jeden z najbardziej pracochłonnych eventów , które odbyły się do tej pory w naszym kraju. W produkcję pochłoniętych zostało kilkadziesiąt firm znane z obsługi największych imprez w Polsce i za granicą , nagłośnieniem obiektów zajmą się inżynierowie dźwięku i sztab ludzi pracuje nad tym abyście się czuli naszymi wyjątkowymi gośćmi.

Rok 2010... Już pięć lat, odkąd byliśmy świadkami powstania tego festiwalu. Jesteśmy ciekawi czym tym razem zaskoczą nas organizatorzy. W tym roku Dje zagrają na pięciu scenach: Electrocity, Fly With Me, Run To The Sun, Gate To Hell & Durch Master Works oraz Red Teent. Patrząc na skład jaki zaserwowali nam organizatorzy, szykuje się wyjątkowe widowisko.

„Piąte ElectroCity staje się faktem – również i Ty jesteś odpowiedzialny za to jakie będzie, nie pozostań obojętny – Ty jesteś przecież jego częścią.”
Komentarze

Ciekawe jak taki skład pomieści się do tego klasztoru :P Tak czy inaczej skład bardzo dobry :)

Dodano: 12:17 24.06.2010 zgłoś nadużycie

Będę na tej imprezie :) Line-up jest dość ciekawy.

Dodano: 13:24 02.08.2010 zgłoś nadużycie

A mnie niestety nie będzie :(

Dodano: 13:38 02.08.2010 zgłoś nadużycie

Mnie też nie będzie :(

Dodano: 14:28 02.08.2010 zgłoś nadużycie

Szkoda. Byłaby okazja się poznać i wypić jakiś browarek :) Scena "Fly With Me" to miejsce gdzie będę najczęściej. Wyjątek: Hardy Hard :)

Dodano: 19:59 02.08.2010 zgłoś nadużycie