Club Tropicana - 27.01.2019 Szczecin
Club Tropicana
5,0 /7
Miejsce imprezy
Rocker Club

Rocker Club

Partyzantów 2
70-222 Szczecin

Impreze dodał
2215
Odwiedzin
5,0
Ocena
7
Głosów
Mało kto wie, że Szczecin to bardzo szczególne miejsce na salsowej mapie Polski. W SCK Kontrasty odbywała się bowiem przez ponad 17 lat najstarsza cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Nie w Warszawie, nie w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu, tylko właśnie w Szczecinie! Jest to najbardziej rozpoznawalna szczecińska impreza z Salsą oraz Latino.

Mimo smutnego faktu zamknięcia 50-letniego przybytku kultury studenckiej czyli SCK Kontrasty, impreza z tak bogatą historią nie zniknie z kulturalnej mapy miasta. 14 sierpnia br. odbyła się reaktywacja Tropicany w Rocker Club. Od tej pory co tydzień Waldek Kulpa zaprasza wszystkich sympatyków tej imprezy, jak i tych którzy przyjdą na nią po raz pierwszy... Rocker Club stał się w każdą niedzielę tym klubem, gdzie szczecińscy salseros i entuzjaści gorących rytmów latynoamerykańskich znaleźli swoje miejsce...

Imprezę prowadzi DJ Val de Maros. Wstęp 5 zł, studenci za darmo :)

W barze oprócz wielu znakomitych latynoskich drinków takich jak Mojito, Caipirinha czy Cuba Libre, znajdziecie promocyjny Tropikalny drink (o bardzo ciekawym składzie) za jedyne 5 zł!!!
Uczestnicy imprezy
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.