Chaos Control II - 22.06.2011 Szczecin
Chaos Control II
5,0 /3
Miejsce imprezy
Wasabi

Wasabi

Kolumba 4
70-035 Szczecin

Impreze dodał
2646
Odwiedzin
5,0
Ocena
3
Głosów
Zgodnie z aktualnie panującą modą na końce świata, City Beat postanowiło zorganizować własny, prywatny Armagedon.
Na scenie, za machiną zniszczenia zwaną inaczej konsolą staną:

- Shino |Betweens
- Metsi | Betweens
- Under B

Mieliśmy okazje dowiedzieć się co potrafią na ostatniej edycji. Ich nieprzeciętna umiejętność selekcji bitu pod aurę panującą w klubie zauroczyła wiele kobiecych serc i wzbudziła sympatie innych odbiorców.
Tym razem będzie dużo ostrzej, usłyszą nas w każdym zakątku. Dostawiamy więcej Wattów, więcej bassu, więcej decybeli. Będzie głośniej, lepiej, mocniej!

Z kolumn wyciśniemy wszystko dźwiękami: DnB, Electro, Dubstepu i wszelkich odmian House'u
Wszystko uzupełnione ściśle powiązanymi Visualkami live spod ręki Pillowa
Vj Pillow również zaszczycił nas swoją obecnością na ostatniej edycji i echo jego pracy trwa do dziś.

W tę ostatnią noc waszego życia zabawcie się razem z nami i sprawdźcie do czego jesteśmy zdolni u kresu. Wejdźcie na pasmo zabójczych częstotliwości i dajcie się zbombardować basem.
Z klubu nie wyjdziecie o własnych silach. i nie za sprawą alkoholu.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, konsekwentnie wywiązując się z postawionych zadań. Przygotowaliśmy dla Was mały kawałek tego czego będziecie mogli się spodziewać na Chaos Control II.

Na samym wstępie powita Was jedna z nowości, która zagości w klubie Wasabi. Klatka jak i cały klub całonocnie skąpany będzie w plazmatycznie zielonym kolorze. Organizatorzy zadbali tez o wystrój całego wnętrza, aby zapewnić Wam komfort podczas wczesnych godzin wydarzenia, specjalnie na tę okazje uszytymi kurtynami nie przepuszczającymi światła, nadającymi miejscu nowego klimatu.
Będziecie tez mieli okazje zająć miejsca w lożach ze specjalnymi ekranami na których będą wyświetlane dynamiczne, katastroficzne visualki przygotowywane na żywo spod reki Vj'a Pillowa. Poza tym na wszystkich telewizorach wyświetlane bada najgorętsze sceny o końcu świata. Wszystko, żebyście czuli się wyjątkowo w ten ostatni wieczór. Ze względu dodatkowych atrakcji klub został delikatnie przemeblowany. Wprowadzono też ZAKAZ PALENIA wewnątrz klubu.
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.