Canalia Night - 22.10.2011 Szczecin
Canalia Night
5,0 /2
Już jakiś czas temu udowodniono, że muzyka 4x4 w tempie nie przekraczającym w znacznej ilość odbicia serca na minutę, to najbardziej taneczny rytm dla człowieka, jeżeli dodatkowo wzbogacimy to pierwiastkiem groovu, który nie jest już tak łatwy do sprecyzowania, ale jednak doskonale nam znany, bo to moment kiedy muzyka układa się w jedną zgrabną całość... wtedy najczęściej kwitujemy to prosty zwrotem... Dobra biba!

Na 11 edycję Canalia Night zaprosiliśmy, legendę? Bardzo możliwe ale na pewno kluczową postać berlińskiej sceny klubowej z pograniczna Detroit, deep house. Reprezentujący duet Âme, Kristian Beyer przyjął nasze zaproszenie i zagra dla nas 22 października.

Przybliżając sylwetkę Âme, na pewno nie można pominąć faktu, że w 2006r. zmalowal niesamowity klubowy klasyk „Rej”, który na stałe zapisał się w historii i jest jednym z najważniejszych utworów ostatniej dekady.

Duet na co dzień współpracuje z Dixonem i Henrikiem Schwarzem tworząc wydawnictwo Innervision, a z ich warsztatu wypłynęły remixy m.in. dla Jazzanova, dOP, Ane Brun, Truby Trio, Roy Ayers, czy Osunlade - ten ostatni remix uplasował się na pierwszym miejscu w dj’skmi rankingu najczęściej granych utworów sierpnia według Resident Advisor.

W swoich setach djskich łączy różne wpływy z charakterystycznym – nawet mistycznym dla siebie stylem, który jest bez wątpienia znakiem rozpoznawczym Âme, o czym można przekonać się na imprezach, które organizują na całym świecie jak np. w.: Robert Johnson (Frankfurt), Fabric (London), Trouw (Amsterdam), Lux (Lizbona) i Air (Tokio) czy ukochanym Panorama Bar (Berlin). Tym razem w naszym Szczecinie na imprezie Canalia Night, w Pierwszym Miejscu.
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.