Boom Boat - 28.08.2010 Szczecin
Boom Boat
5,0 /3
Miejsce imprezy

Statek "Joanna"

Szczecin

Impreze dodał
4583
Odwiedzin
5,0
Ocena
3
Głosów
28. sierpnia dla mieszkańców Szczecina szykuje się nie lada atrakcja. Tego dnia klub Boom Bar i formacja Dirty Funk przeniosą się na statek "Joanna", który zabierze roztańczonych imprezowiczów w niezapomniany, pełen wrażeń i pozytywnych dźwięków rejs po Odrze oraz Jeziorze Dąbskim.
Podczas imprezy "Boom Boat" będzie można się bawić m.in. podczas występów rezydenci Boom Baru w składzie: Droptech, Chris da Break, Sin Sensor, Cherry aka BreakNtune, H20 oraz gościnnie Jaykosy i Max Deimos z Berlina.

Statek "Joanna", na którym odbędzie się impreza, został wyremontowany i przystosowany do tego typu imprez. Posiada m.in. dwa ogrzewane pokłady, bar, skórzane loże, klimatyzację na dolnym pokładzie oraz dwie toalety. To wszystko oraz klubowa muzyka serwowana przez najlepszych DJów w niezwykłej scenerii przyrodniczej Jeziora Dąbskiego oraz industrialnych widoków szczecińskiego portu ma sprawić, że każdy z dwustu uczestników (bo tyle może pomieścić ten statek) z wyprawy powróci z niezapomnianymi wspomnieniami.
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.