Boom Bar B-Day Party! - 16.04.2011 Szczecin
Boom Bar B-Day Party!
5,0 /2
Miejsce imprezy
Boom Bar

Boom Bar

Bogusława X 43
70-441 Szczecin

Impreze dodał
2304
Odwiedzin
5,0
Ocena
2
Głosów
Urodzinowy czas.Czas podsumowań i refleksji....
Przez rok gościliśmy ponad 200 artystów ze Szczecina, Polski i zagranicy.Wyszliśmy poza mury klubu. Co tygodniowe sesyjki na deptaku Bogusława, pikniki w Willi Lentza, after party po Boogie Brain, Boom Boat...

AD 2010.....To wszystko już było...
Co... przyniesie drugi rok funkcjonowania klubu?

Na pewno nie spoczniemy na laurach! Nowe inicjatywny, nowe projekty. Już niedługo będziecie świadkiem wspólnego wydarzenie firmy Adobe, Akademii Sztuki, Boom Baru i Środka Miasta - Adobe Vj Days. Planujemy wakacyjnego open air'a , kolejne dobre bookingi... kolejne dobre imprezy...
Długo zastanawiający się kto zagra na urodzinowej imprezie. Po wielu debatach, przymiarkach do zagranicznych artystów postawiliśmy na osobę, która do tej pory trzykrotnie występowała w Boom Barze i trzykrotnie udowadniała, że jest na samym szczycie polskiej sceny klubowej. Promotor młodych talentów, ostoja klubowego światka, koneser Tequili Sunrise - Jarek Czechowski :)
Żeby było ciekawiej,obok Jarka wystąpi chyba najbardziej płodny polski producent, posiadacz rekordu księgi Guinnes w graniu live bez użyciu komputera, dziennikarz, recenzent, remixer - Jakub Rene Kosik.
Z dalekiego Nowego Sącza przybywa młoda krew - ekipa Stereosense, zaś "closing set" zagra osoba dzięki której możecie świętować... właściciel, kustosz i Dj w jednym - Droptech, który w swoim progresywnym alter ego przeniesie Was na inny stopień świadomości.
Będzie tort, będą nagrody, będzie bal!
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.