Bass Planet - Westbam's B-Day Party - 03.03.2012 Szczecin
Bass Planet - Westbam's B-Day Party
5,0 /9
Bass Planet już po raz czwarty zawita do Polski! Tym razem w dwóch klubach, Heya i Arena, rozpocznie się dźwiękowa inwazja z planety pełnej potężnych basów. Na trzech parkietach zagrają artyści którzy sprawią, że na Pomorzu Zachodnim rozpęta się muzyczne tsunami!

Tej nocy będziemy ponownie wspólnie celebrować urodziny WestBama, ikony muzyki techno. Jego obecność to gwarancja najlepszych bitów i najgłębszych basów a urodzinowa euforia, podobnie jak w zeszłym roku ponownie sięgnie zenitu.
Jak co roku na imprezie pojawi się także Hardy Hard. Każdy jego występ to megawaty muzycznej energii, które rozgrzewają parkiet i bawiących się na nim ludzi. Na scenie pojawi się również przedstawicielka płci pięknej Lady Waks, pochodząca z „Wenecji Północy” czyli z St. Petersburga, przybędzie by rozkołysać Szczecin.

Po raz kolejny wystąpi też Marten Hørger, który zyskał sobie sympatię podczas wcześniejszych imprez, na których miał okazję zagrać. Wraz z Leeroy'em Thornhillem, byłym członkiem The Prodigy, tworzy formację Smash HiFi. Jego unikatowy styl łączący ze sobą electro, pulsujące techno i połamane rytmy naprężać będą membrany głośników do granic wytrzymałości. Na scenie głównej zawita także duet Baymont Bross. Ci dwaj bracia z iście hiszpańskim temperamentem tworzą bardzo energetyczny funky electro breaks, o czym można było się przekonać chociażby na poprzedniej edycji! Reprezentujący wytwórnię Dangerous Drums, doświadczony dj EDD 2000 może także okazać się czarnym koniem tegorocznej imprezy, który rozgrzeje parkiet do czerwoności. Na scenie głównej nie zabraknie również polskiego akcentu. Cherry aka BreakNtune, bo o nim mowa, to jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie wiele energetycznych produkcji i remiksów, w tym także dla samego WestBama. na imprezie wystąpią także: Jaykosi, Audio-matiq, Peepe, Burnt, Lukash Andego, Nexy, Cream, Labam, Droptech, Ebola, Andrew B, Guest 69, H20, Maq, Embol oraz Czortez.

Druga scena to tradycyjnie mekka miłośników techno. Zagości na niej, nasz krajan i miłośnik szybkiego uderzenia czyli Hellboy. Obok niego usłyszymy też set Lukasha Andego, miłośnika mieszania ze sobą wielu styli muzycznych, zwłaszcza electro-tech, tribal i hardgroove techno.

Na tegorocznej edycji pojawi się aż jedenastu zagranicznych DJ'ów. To dowód na to, że impreza wciąż się rozrasta oraz zyskuje coraz większe znaczenie w Europie. Zawdzięczamy to Wam, ponieważ to właśnie Wy jesteście motorem napędowym Bass Planet. Lepszy soundsytem i oprawa wizualna, będzie czekać na Was 3 marca.

Bądźcie świadkami jedynej w swoim rodzaju inwazji basu!
Po imprezie w klubie Boom Bar odbędzie się oficjalne after party z artystami Bass Planet.

Serdecznie zapraszamy,

Dirty Funk Team
Komentarze

jak to 3 sceny gdzie będzie 3 scena ? tam nie ma miejsca ;D

Dodano: 13:26 22.02.2012 zgłoś nadużycie