Bass Planet 2015 - 21.03.2015 Szczecin
Bass Planet 2015
0,0 /0
Mówi się, że wino im starsze tym lepsze, ale podobnego stwierdzenia można również użyć w przypadku WESTBAMA, który mimo upływu lat wciąż trzyma najwyższy poziom i do dziś potrafi zaskoczyć swoich fanów. Nie inaczej będzie w Szczecinie podczas corocznej edycji Bass Planet Festival, na której Max świętować będzie swoje oficjalne 50 urodziny! 21 marca z tej okazji Westbam w szczecińskim Peronie 5 zagra specjalnego urodzinowego seta. Usłyszymy w nim utwory z jego najnowszego albumu, który ukaże się w połowie 2015 roku!
Razem z nim na scenie pojawi się przybysz z dalekiej Japonii, lider zespołu Denki Groove – TAKKYU ISHINO, będący prawdziwym wirtuozem konsolety. Jego unikatowy styl miksowania i doboru utworów sprawił, że zyskał uznanie na całym świecie. Szczecin jest dla niego miejscem wyjątkowym, gdzie zawsze przyjmowany był z wielką serdecznością. „Szczecin” to także jeden z utworów jego zespołu, co jest tylko potwierdzeniem wielkiej sympatii, jaką darzy nasze miasto. Tak jak przed laty tak i teraz przyjmijmy go równie ciepło!
Kolejny powiew świeżości na 7 edycji Bass Planet Festival zapewni pochodzący z Londynu duet PLUMP DJ’s. Są to popularni na całym świecie pionierzy gatunku UK breakbeat, znani z produkcji oraz remixow dla wielu sławnych artystów z całego globu. Ich muzyka zawsze pełna jest mocy okraszonej pięknymi melodiami i nie inaczej będzie podczas ich seta w Peronie 5. Jesteśmy przekonani, że ich muzyka przypadnie Wam do gustu i nie pozwolicie im tak łatwo zejść ze sceny :) Zaprosiliśmy też świeżą krew niemieckiej muzyki elektronicznej – MARTIN TELEMANN, znakomitego producenta i remiksera, który uraczy wszystkich solidną porcją bassu. Nowym gościem na bassplanetowej scenie będzie też ADAM FAZ z naszego rodzimego 3Miasta. Nie tak dawno zachwycił wszystkich grając na jednej z imprez spod znaku Dirty Funk Records. Teraz do tańca porwie kilkutysięczną publiczność a jego muzyka sprawi, że nogi same będą wchodzić na dancefloor :).
W składzie artystów nie zabraknie też stałego uczestnika marcowego melanżu czyli HARDY HARD, który jak co roku zadba o dobry klimat na całej imprezie a dodatkowo uraczy wszystkich wyśmienitymi dźwiękami. JAYKOSY jest kolejnym ulubieńcem szczecińskiej publiczności, którego również nie zabraknie tej wyjątkowej nocy za konsoletą, a występy artystów na głównej scenie dopieszczał swoimi scratchami będzie ROLLIN’ THUNDER, którego także kojarzycie już dobrze z wcześniejszych imprez. COPECKY & PITCHRACER to gorzowski duet specjalizujący się w wywoływaniu Euforii Dźwięku na imprezach. Do tej pory ze swojego zadania wywiązywali się wzorowo i nie inaczej będzie na Bass Planet.
Jak co roku gospodarzami imprezy będą członkowie kolektywu Dirty Funk czyli szczeciński producent - CHERRY aka BREAKnTUNE, AUDIO - MATIQ oraz PEEPE, którzy zaprezentują połamane beaty z solidną dawką bassu i wpadającymi w ucho melodiami, czyli to wszystko na co czekacie!

Na drugiej scenie pojawi się więcej mocniejszych muzycznych akcentów, za które odpowiedzialni będą m.in. uczestnik wielu edycji Mayday Polska – HELLBOY, któremu towarzyszyć będzie także LUKASH ANDEGO, MACASTER, FATAL F, C.Y.BER, EBOLA, PATHFINDER, LUGO oraz inni DJ’e, wśród których możesz być również Ty lub Twój znajomy! Śledź facebookowy profil Bass Planet Poland i wypatruj konkursu DJ.
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.