Bass Music Festival - 25.10.2014 Szczecin
Bass Music Festival
0,0 /0
Dirty Funk Records ponownie rozkręca muzycznie Szczecin po wakacyjnej przerwie! Szykujcie się na zupełnie nowy event, na którym solidna porcja bassu, serwowana przez największe DJ’skie gwiazdy, przeniknie Wasze ciała dając mnóstwo pozytywnych wibracji. Bądźcie gotowi na Bass Music Festival!
Są twórcami niezliczonej liczby hitów i znakomitych remiksów. W świecie muzyki breakbeat od wielu lat uznawani są za absolutny numer 1. Podczas swoich występów zwiedzieli już cały świat za każdym razem doprowadzając do euforii roztańczone tłumy. Tym razem będą mogli dokonać tego w końcu także w Szczecinie. Panie i Panowie, jako pierwsza z gwiazd wieczoru Bass Music Festival wystąpi długo oczekiwany w naszym mieście duet STANTON WARRIORS!
Kolejną wielką postacią, która uświetni imprezę, będzie bardzo dobrze znana i kochana przez szczecińską publiczność LADY WAKS! Na całym globie jest wielkim fenomenem. Posiada wiele talentów ale najbardziej uwielbiana jest właśnie za swoje żywiołowe występy i znakomity dobór utworów. Co tym razem dla Was przygotuje przekonamy się już wkrótce.
Scratche i inne turntablistyczne triki są czymś co od samego początku uświetniało występy DJ’ów. Na Bass Music Festival o tego show zadba ROLLIN THUNDER, którego „drapanie” mieliście okazję usłyszeć m.in. podczas ostatniej edycji Bass Planet.
MIQRO zasłynął w całej Polsce z organizowanych przez siebie słynnych afterów na kołobrzeskiej plaży po Sunrise Festival. Dla wielu jego obecność na Bass Music Festival może być dużym zaskoczeniem, gdyż na co dzień zza konsolety wydobywa lekkie houseowe rytmy. 25 października będziemy mogli usłyszeć jednak jego nowe, mocniejsze muzyczne oblicze, którym mamy nadzieję nikogo nie zawiedzie.
Jego muzyka to mieszanka od techno, tech-house, progressive, electro, house, aż po minimal. NEXY, o którym mowa, do tej pory miał okazję występować na wielu muzycznych eventach. Ciągle się rozwija, szuka nowych dźwięków i inspiracji, aby wciąż mieć, czym dzielić się z ludźmi na parkiecie i tym razem prosto z Rzeszowa przyjedzie podzielić się ją z Wami.
COPECKY & PITCHRACER to kolejny duet w składzie imprezy, który zawładnie Wami na parkiecie Peronu 5. Od kilku lat są organizatorami Euforii Dźwięku – niesamowitego eventu odbywającego na barlińskiej plaży. Liczymy zatem, że podobnej euforii dokonają za konsoletą.
GUEST69 jest wielkim miłośnikiem i kolekcjonerem winylowych krążków. Tej nocy z pewnością część swojej kolekcji położy na gramofonach wydobywając z nich niesamowite dźwięki.
W całej stawce artystów Bass Music Festival oczywiście nie może zabraknąć ekipy Dirty Funk odpowiedzialnej za całe zamieszanie. Zatem CHERRY aka BREAKnTUNE, JAYKOSY, MACASTER, PEEPE i AUDIO – MATIQ również zameldują się na scenie aby uraczyć Was muzyką, którą uwielbiacie.
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.