Rejestracja w serwisie

Rejestracja i zakładanie strony profilowej

Aby stworzyć profesjonalny profil użytkownika należy wykonać czynności opisane poniżej.

Wybierz przycisk "Rejestracja" z górnej części strony głównej shok.pl

rejstracja

Dokonaj rejestracji użytkownika podając swój pożądany login, hasło dostępu do Twojego konta oraz adres email, na który zostanie wysłane elektroniczne potwierdzenie. Przemyśl rozsądnie nazwę swojego użytkownika, gdyż ona zostanie ona użyta do stworzenia adresu twojego profilu. Będzie on dostępny z adresu shok.pl/twoja_nazwa . Przeczytaj uważnie regulamin i następnie zaakceptuj go. Jeśli nie akceptujesz zasad zapisanych w regulaminie opuść niezwłocznie tę stronę.

rejestracja

Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego odbierz link aktywujący Twoje konto i przystąp do tworzenia profesjonalnego profilu. Może się okazać, że link aktywacyjny dotrze z lekkim opóźnieniem lub znajdzie się w folderze ze spamem. Głowa do góry:) - nie ma powodu do zmartwień - serwis shok.pl nie zniknie, a Twoja nazwa użytkownika będzie zarezerwowana do Twojej dyspozycji.
Użyj przesłanego linka do aktywacji konta, a następnie zaloguj się do serwisu shok.pl używając swojej nazwy i hasła podanego przy rejestracji. W tym momencie możesz przystąpić do kreowania swojego profesjonalnego profilu muzycznego ! Wybierz jeden z odpowiadających twoim preferencjom profili. W Zależności od potrzeb możesz stworzyć profil Klubowicza, Artysty lub Managera ! Możliwości i ogólną charakterystykę poszczególnych rodzajów profili znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że profile są weryfikowane dlatego wszelkie próby oszustwa lub podszywania się pod inne osoby spowodują całkowitą blokadę konta.

wybor profilu

Po dokonaniu wyboru rodzaju profilu w serwisie możesz dodać swoje zdjęcie profilowe. Spowoduje to uzyskanie dodatkowych 10 punktów w Programie Partnerskim. Zdobyte punkty będziesz mógł wydać w naszym sklepie shok.pl/sklep .

Po wczytaniu zdjęcia przejdź do kolejnego kroku wybierając przycisk "Dalej"

krok 2

W tym kroku uzupełnij wszelkie obowiązkowe pola, takie jak płeć, data urodzenia, a także miejsce twojego zamieszkania. Te, które są oznaczone kolorem czerwonym muszą zostać wypełnione. Dodatkowo możesz wpisać wszelkie inne informacje na temat Twojej osoby, a także zdefiniować ulubione gatunki muzyki. Posiadanie takich danych pozwoli na późniejszą automatyczną filtrację treści pod względem Twoich preferencji.

krok 3

W ostatnim kroku wybierz domyślny wygląd Twojej strony profilowej. Charakterystycznymi cechami takiej strony są: wielkość modułów i odpowiednie ich rozmieszczenie na stronie. Po stworzeniu profilu będziesz mógł dowolnie zmieniać rozmiary, kolory oraz ich układ na stronie.

krok 4

Po dokonaniu wyboru jednego z czterech domyślnych szablonów zostaniesz przeniesiony na domyślną stronę profilową. Nie przejmuj się, że nie jest wypełniona treściami - w kilku prostych krokach wykreujesz niesamowicie interesujący wygląd ! W zależności od tego, co chcesz teraz uczynić wybierz interesujący Cię temat:
Jeśli nie podoba się Tobie domyślny wygląd możesz dokonać zmiany wizerunku strony profilowej.