Jak dodać imprezę
Aby dodać imprezę należy zalogować się na Platformie SHOK, a następnie z menu użytkownika zlokalizowanym na samej górze strony, należy wybrać opcję "Dodaj" a następnie "Imprezę".W pierwszym kroku dodawania imprezy należy podać podstawowe informacje dotyczące imprezy takie jak nazwa, typ imprezy, data początkowa i końcowa, zdjęcie, tagi oraz lokalizacje.W przypadku imprezy jednodniowej, daty zakończenie nie trzeba wpisywać.

Miejsce imprezy należy wybrać podając w pierwszej kolejności jego lokalizację geograficzną, a następnie z kolejnej listy należy wybrać klub. Jeśli impreza odbywa się w innym miejscu niż klub, można w polu "Miejsce" podać nazwę miejsca, w którym odbędzie się impreza.

Opiekun imprezy jest to osoba z redakcji, która nadzoruje proces wymiany punktów na wejściówki na daną imprezę. Jeśli jesteś organizatorem danej imprezy, możesz przekazać pewną pulę wejściówek na imprezę do wymiany za punkty zdobywane przez użytkowników Platformy SHOK. Dzięki temu z pewnością zwiększysz zainteresowanie swoją imprezą.
Aby przekazać wejściówki, należy uprzednio skontaktować się z naszą redakcją.

W kolejnym kroku dodawania imprezy należy podać Line up, czyli skład występujących artystów oraz opis imprezy, dodatkowe informacje jak np godzina rozpoczęcia i zakończenia imprezy, a w dalszej części można dodać plakat, cenę biletów w raz z miejscami ewentualnej przedsprzedaży oraz należy zaznaczyć wszystkie rodzaje granej na danej imprezie muzyki.

UWAGA. Wpisując Line up należy każdego artystę wpisać ręcznie, korzystając z ewentualnych podpowiedzi artystów proponowanych przez system. Tylko w ten sposób profile artystów, którzy mają założone swoje profile na Platformie SHOK, zostaną przypisane do imprezy i wyświetlone w jej profilu. Jeśli danego artysty nie ma w naszej bazie, można wpisać jego nazwę co spowoduje wyświetlenie się pustego profilu.W kolejnym kroku ukazuje się podgląd przygotowanego w ten sposób profilu imprezy. Jeśli wszystko jest w porządku, można kliknąć na przycisk "Wyślij" co spowoduje przesłanie imprezy do moderacji.