Zremiksowany album Stephana Bodzina
Zremiksowany album Stephana Bodzina Rok 2015 to bez wątpienia udany rok dla Stephana Bodzina. Najpierw ciepło przyjęty almum "Powers Of Ten", potem udany sezon klubowy, w którym artysta promował nowy krążek, a teraz zapowiedź zremiksowanej wersji płyty.

Trzeba przyznać, że wydany w kwietniu tego roku album "Powers Of Ten" sprawił, że Stephan Bodzin awansował do superligi producentów muzyki klubowej. Krążek zawiera mnóstwo bardzo przemyślanych kompozycji, które rozgrzewały niejeden parkiet tego lata. Warto również wspomnieć o bardzo udanej trasie promującej ten doskonały album. To wszystko sprawiło, że w 2015 roku muzyk stał się jedną z najbardziej zapamiętanych artystów grających klubową elektronikę.

Nic więc dziwnego, że 18 grudnia do sklepów trafi zremiksowana edycja albumu. Na "Powers Of Ten Remixes" znajdą się na nim autorskie remiksy takich producentów jak: Maceo Plex, Pan-Pot, Marc Romboy, Extrawelt, Max Cooper, Dominik Eulberg czy Gabriel Ananda. Warto dodać, że album ukaże się zarówno na czarnym krążku, jak i w postaci cyfrowej. Niestety nie jest planowane wydanie na nośniku kompaktowym. Poniżej pełnia lista utworów:1. Powers of Ten (Maceo Plex & Shall Ocin Remix)
2. Wir (Edu Imbernon & Coyu Remix)
3. Singularity (Fur Coat Remix)
4. Zulu (Pan-Pot Remix)
5. Ix (Marc Romboy Lost in Leploops)
6. Odyssee (D-Nox & Beckers Remix)
7. Blue Giant (Extrawelt Remix)
8. Wir (Max Cooper Remix)
9. Sputnik (Dominik Eulberg Remix)
10. Zulu (Agents of Time Remix)
11. Lila (Nicolas Masseyeff Remix)
12. Birth (Marc Romboy’s Ode 2 The Children)
13. Ix (Victor Ruiz Remix)
14. Powers of Ten (Gabriel Ananda Remix)
15. Singularity (Monoloc Edit 01)
16. Birth (Super Flu's Early Contractions)

0,0 /0
Data publikacji: 2015-11-24
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.