Zremiksowany album Pan-Pot
Zremiksowany album Pan-Pot Duet Pan-Pot postanowił zwieńczyć rok wydając album z remiksami utworów pochodzących z ich ostatniej płyty "The Other". Sprawdźcie czyje produkcje znalazły się na tym wydawnictwie.

Końcówka roku, to okres który sprzyja podsumowaniom. Na szczęście przybierają one różne formy i do jednej z takich form należą albumy z remiksami. Gdy z początkiem nowego roku, zazwyczaj wiosną, do sklepów trafiają nowe albumy, większość producentów zazwyczaj ma w zanadrzu plan, który sprawia, że wciąż jest zainteresowanie nową pozycją. Albumy z remiksami, które mają charakter kompilacji, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ z jednej strony pokazuje w jaki sposób inny artysta może interpretować dany utwór, a z drugiej strony ciekawość skłania do poszukiwania oryginału.

W poniedziałek do sklepów trafi właśnie taki album od duetu Pan-Pot. Zatytułowany jest "The Other Remixes" i składa się z dwóch płyt winylowy, na których znaleźć można remiksy takich producentów jak: Stephan Bodzin, Extrawelt, Alan Fitzpatrick czy Joseph Capriati. Warto dodać, że wersja cyfrowa rozszerzona będzie o dwa remiksy. Pierwszy od Paula Ritcha do utworu "Riot", drugi autorstwa Kevina Knappa do utworu "Get In". Poniżej lista utworów wersji winylowej:A1. Attention (Nicole Moudaber Remix)
A2. Optimistic Grey (Extrawelt Dub)
B1. Sleepless (Stephan Bodzin Remix)
B2. 808 Nirvana (Ray Kajioka Remix)
C1. Riot (Carl Cox Remix)
C2. Broken Engine (Wigbert Deeper Remix)
D1. Fugitives (Joseph Capriati Remix)
D2. Punxsutawney (Alan Fitzpatrick Remix)

0,0 /0
Data publikacji: 2015-12-11
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.