Wywiad z Someone Else
Wywiad z Someone Else W związku ze zbliżającym się występem Someone Else w szczecińskim klubie City Hall, już dziś publikujemy wywiad przeprowadzony z tej okazji przez organizatora tej imprezy - Michała znanego szerzej jako Flick'n'Scrape.

Witam Sean. Na początku chcę Ci podziękować, że znalazłeś dla mnie chwilę na ten wywiad. Co tam u Ciebie?

Witam również, nie ma problemu. Co u mnie? Dobrze jest, lato w końcu :)

Patrząc na Twój kalendarz widzę, że cały czas jesteś w trasie. Jak radzisz sobie z takim życiem w ciągłych rozjazdach, nie męczy Cię to?

Tak, masz rację - podróże są wyczerpujące a na dodatek strasznie nie lubię samolotów i lotnisk, ale muszę radzić sobie w podróży, gdyż z drugiej strony bardzo lubię grać i prezentować swoją muzykę na całym świecie. Także coś kosztem czegoś.

Chciałbym zapytać apropo Twojej muzyki - od lat nawet przy zmieniających się trendach Ty wciąż jesteś na topie. Jak to robisz, że Twoje utwory można usłyszeć na całym świecie, grają go największe gwiazdy gatunku, zdradź nam swoją receptę na taki sukces :)

Nie wiem sam szczerze mówiąc. Robię utwory i remiksy akurat wtedy, kiedy mam wenę i inspirację, czasem nawet się zmuszam do tego, gdy jej nie ma heh. Mam studio w swoim domu, więc jestem w stanie do tworzenia muzyki, kiedy tylko zechcę, nawet wtedy gdy jestem nago lub w stroju Kaczora Donalda haha :) Tak czy inaczej dobrze mi,bo mogę to robić w swoim własnym tempie, kiedy i jak chcę.

Niegdyś bardzo często można było usłyszeć Cię w duecie z Miskate zarówno na imprezach jak i we wspólnych produkcjach, lecz ostatnimi czasy widać rzadziej działacie wspólnie, ale za to częściej słychać Cię teraz z Butane`em, tak jak ostatnio np. w Londyńskim klubie Fabric - jaki jest tego powód?

Generalnie współpracuje z wieloma artystami na świecie. Miskate mieszka już teraz z powrotem w USA a ja jak na razie zostałem w Berlinie. Butane jest tutaj moim bliskim przyjacielem, więc jest to dla nas ułatwienie do współpracy a dobrze nam się tu razem żyje i działa. Ostatnio nasz pierwszy wspólny występ live miał właśnie miejsce w Londyńskim Fabric.

Z tego co pamiętam w Polsce byłeś tylko raz i wystąpiłeś wtedy w łódzkim OIOM`ie jakoś 2 lata temu. Jak wspominasz ten pobyt, ludzi oraz sam występ na Polskiej ziemi?

Zagrałem wtedy jeszcze następnego wieczoru w Warszawie i wspominam ten weekend bardzo dobrze. Kocham Polaków i uwielbiam upijać się z nimi wódką :)

Czy możesz zdradzić wszystkim zainteresowanym, czego możemy spodziewać się w związku z Twoim występem na Flickscrape Night w szczecińskim City Hall?

Hmm..aktualnie nie mam pojęcia, czego należy się spodziewać. To przyszłość. Zapytaj mnie bracie ponownie zanim zacznę grać w klubie. Wtedy na pewno będę miał lepszą odpowiedź na to pytanie.

Wielu ludzi kocha Cię i oczekuje Twojego występu jako Live Act, inni natomiast chcieliby usłyszeć Twój DJ Set. Czy w Szczecinie zagrasz na żywo, z płyt czy może połączysz te dwie rzeczy?

Nie wiem jeszcze sam, nie znam Szczecina, jego ludzi ani specyfiki i to okaże się na miejscu.

Teraz bardziej prywatne pytanie. Wiele osób mówi różne rzeczy i sporo się o tym słyszy jakiś plotek, więc korzystając z okazji chciałem zapytać czy Miskate jest Twoją partnerką w życiu?

Sorry, ale wolałbym nie rozmawiać o moim życiu prywatnym w wywiadach, wolę przy piwie :)

Ok, rozumiem. Tak już na koniec. Może chcesz powiedzieć coś swoim Polskim fanom?

Jasne! Dajcie mi wódki i tańczmy razem! :)

Ok ok :) Dziękuję bardzo za rozmowę i do zobaczenia już 17. lipca w szczecińskim klubie City Hall!

Okey-Dokey. Super-Duper! :)


Rozmawiał Michał Kawka (Flick'n'Scrape)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.
4,2 /13
Data publikacji: 2010-06-24
Komentarze

Widać, że nie wylewa za kołnierz :)

Dodano: 05:29 25.06.2010 zgłoś nadużycie

wiadomo..ale to dobrze, bedzie wesolo :)
link do imprezy @ FB ----> http://www.facebook.com/event.php?eid=119670004734291&ref=ts

Dodano: 13:52 25.06.2010 zgłoś nadużycie

;-)

Dodano: 15:54 17.10.2010 zgłoś nadużycie