Westbam zaprasza na swoje urodzinowe Bass Planet!
Westbam zaprasza na swoje urodzinowe Bass Planet! Tego się chyba nikt nie spodziewał. Legendarna i kultowa postać muzyki klubowej - WestBam, podczas trzeciej polskiej edycji Bass Planet, która odbędzie się 5. marca 2011 r w Szczecinie, świętować będzie swoje 46 urodziny!

Impreza tradycyjnie odbędzie się w połączonych klubach Heya i Arena mogących wspólnie pomieścić kilku tysięczną publiczność.Poza szanownym jubilatem, który zagra specjalnego urodzinowego seta na imprezie usłyszeć będzie można nie mniej popularnych artystów jakimi są Hardy Hard i Lady Waks, którzy z pewnością postarają się Was zaskoczyć swoimi setami. Na tej edycji Bass Planet, po raz pierwszy w Polsce wystąpi również pochodzący z Hiszpanii duet Baymont Bross, który przebojem wdziera się na klubową scenę. Tej nocy wystąpi również trzech artystów, których mieliśmy okazję posłuchać podczas Mayday Polska 2010. Będą to oczywiście Marten Hörger, Hellboy oraz Cherry aka Break'n'Tune. Ponad to za konsoletą pojawi się także jedna z najpopularniejszych postaci polskiej sceny techno, urocza Carla Roca, dj i producent oraz właściciel prężnie działającej wytwórni Dirty Stuff Records - Siasia z Katowic a także Jaykosy i Audio-matiq z Berlina oraz reprezentujący szczeciński kolektyw Neuroshocked - Droptech. Na tym jeszcze nie koniec. Kolejni artyści zostaną podani wkrótce...

Z pewnością będzie to wyjątkowa impreza i wyjątkowa edycja Bass Planet. Poza wspólnym świętowaniem urodzin Westbama, organizator zapowiada również szereg atrakcji związanych z wizualną oraz muzyczną stroną imprezy. Scena będzie ulokowana w zupełnie innym miejscu, będzie lepszy soundsystem, światła, pirotechnika oraz szereg innych atrakcji. Na łamach Platformy SHOK będziemy Was na bieżąco informować o wszelkich przygotowaniach do imprezy oraz kolejnych atrakcjach. Tak więc rezerwujcie sobie czas i fundusze na 5. marca i widzimy się w Heya/Arenie.

Oficjalna strona imprezy: www.bassplanet.pl


<<< Szczegóły oraz zapisy na imprezę >>>Już teraz możecie także zbierać punkty w naszym Programie Partnerskim i wymienić je na gwarantowane wejściówki na Bass Planet bez żadnego losowania!
5,0 /17
Data publikacji: 2010-12-23
Komentarze

Zapowiada się dobra impreza :)

Dodano: 19:56 22.12.2010 zgłoś nadużycie

Może wpadniesz?

Dodano: 20:34 22.12.2010 zgłoś nadużycie

Dobry pomysł. Poki co nie mogę nic na 100% powiedzieć, ale wybrałbym się na tę imprezę :)

Dodano: 22:14 23.12.2010 zgłoś nadużycie

Jest jeszcze trochę czasu więc można sobie wszystko zaplanować ;)

Dodano: 14:11 24.12.2010 zgłoś nadużycie

Desper, a daleko masz do Szczecina ? ;)

Dodano: 16:09 24.12.2010 zgłoś nadużycie