The Prodigy wydaje pierwszy w karierze album live!
The Prodigy wydaje pierwszy w karierze album live! Pierwszy w karierze zespołu album live oraz film "World's On Fire", będzie dostępny od 23 maja na formatach formatach CD/DVD oraz CD/BLU-RAY a już 13 kwietnia koncert trafi do 11 polskich kin!

Podczas wyprzedanego koncertu "Warrior’s Dance Festival" w Milton Keynes Bowl, można było usłyszeć największe przeboje zespołu - Omen, Firestarter, Breathe, Warrior’s Dance, Smack My Bitch Up oraz wiele innych. Teraz to niesamowite przedstawienie możesz obejrzeć w całości, w domowym warunkach. Tylko upewnij się, że jest głośno i wprowadzasz w obłęd sąsiadów!

"Wiele myśleliśmy o miejscu w którym można urządzić najlepszą imprezę, nigdy nie chcieliśmy żeby to było miejsce tak typowe jak stadion, dlatego Milton Keynes Bowl było idealne dla naszego Warrior’s Dance Festival, bo wyglądało jak dzika impreza na polu. To był dla nas wielki wieczór.. Najważniejsze dla nas było to, aby stworzyć najlepszy dzień i noc festiwalu, aby ludzie pamiętali i odczuwali tą samą intensywną atmosferę jak wtedy, gdy graliśmy w Brixton Academy.... i tak było. Stojąc na scenie mieliśmy triumfalne uczucie a kiedy to miejsce "wystrzeliło" przyjrzeliśmy się temu i byliśmy cholernie dumni…
Nigdy nie mieliśmy w planach nagrania DVD, jednak kiedy zobaczyliśmy zdjęcia, wiedzieliśmy co mamy zrobić…i uświadomiliśmy sobie, że mam świetny album live!"
- The Prodigy

Dźwiękiem audio w technologii 5.1 na DVD oraz Blu Ray zajął się sam Liam Howlett. Najlepsza jakość nagrania pozwala przeżyć koncert tak jakby się stało w tłumie na nowo i było się świadkiem tego wielkiego wydarzenia.

Wydawnictwo będzie szansą dla fanów aby zobaczyć zupełnie nowe zdjęcia zespołu z filmu nagranego podczas światowej trasy "Invaders Must Die" – zobacz The Prodigy w Brazylii, Japonii, Stanach Zjednoczonych oraz w wybranych miejscach w Wielkiej Brytanii i Europie. Ponadto wydawnictwo zawiera unikalną galerię zdjęć, której część została ukryta w menu.

Reżyserem nagrania jest zdobywca wielu nagród – Paul Dugdale. Cały materiał został opracowany przy dużym zaangażowaniu zespołu.

Oto jak prezentuje się zawartość albumu:

Audio CD & DVD / Blu-Ray – Live @ Milton Keynes Bowl:
The Prodigy - World's On Fire Live1. Intro (Live)
2. Breathe (Live)
3. Omen (Live)
4. Colours (Live)
5. Thunder (Live)
6. Warriors Dance (Live)
7. Firestarter (Live)
8. Run With The Wolves (Live)
9. Weather Experience (Live)
10. Voodoo People (Live)
11. Omen Reprise (Live)
12. Invaders Must Die (Live)
13. Smack My Bitch Up (Live)
14. Take Me To The Hospital (Live)
15. Everybody In The Place (Live)
16. Their Law (Live)
17. Out Of Space (Live)

Invaders Alive - Extra Content
1. Run With The Wolves, Brixton, London
2. Spitfire / Mescaline, Brazil
3. Breathe, Slane Castle, Ireland
4. Poison, Glastonbury, England
5. Warning, T In The Park , Scotland
6. Japanese Film
7. Smack My Bitch Up, Isle Of Wight To Download, England
8. USA Film
9. UK Arena Tour Film
10. Voodoo, Bestival and Paris, France


Już 13 kwietnia o godz. 20:00 odbędzie się także pokaz koncertu w 11 kinach sieci Multikino w następujących miastach: Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze, Koszalin.

Będzie moc! Serdecznie zapraszamy!
5,0 /7
Data publikacji: 2011-04-01
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.