The Prodigy powracają z nowym albumem!
The Prodigy powracają z nowym albumem! Po sześciu latach od wydania ostatniego studyjnego albumu, legendarna grupa The Prodigy powraca z nowym materiałem. "The Day Is My Enemy" ukaże się już tej wiosny.

Formacji The Prodigy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na scenie muzyki elektronicznej. Utwory takie jak: "Voodoo People", "No Good (Start The Dance)", "Firestarter", "Breathe", "Poison", "Out Of Space" czy "Smack My Bitch Up" weszły na stałe do kanonu muzyki popularnej i tanecznej. W 2009 roku ukazał się ich ostatni studyjny album zatytułowany "Invaders Must Die". Płyta została wydana nakładem ich własnej wytwórni Take Me To The Hospital. Dwa lata temu do sprzedaży trafiła reedycja ich kultowego albumu "The Fat Of The Land". Do płyty dołączona była epka "The Added Fat" zawierająca sześć remiksów najpopularniejszych kawałków pochodzących z tego krążka.

30 marca premierę będzie miał szósty studyjny album The Prodigy. Krążek zatytułowany będzie "The Day Is My Enemy" i ukaże się również nakładem Take Me To The Hospital. Wiadomo, że na płycie pojawi się czternaście premierowych kawałków, a pierwszym singlem promującym album jest utwór "Nasty". Poniżej pełna lista utworów i klip do wspomnianego utworu:1. The Day is My Enemy
2. Nasty
3. Rebel Radio
4. Ibiza feat. Sleaford Mods
5. Destroy
6. Wild Frontier
7. Rok-Weiler
8. Beyond the Deathray
9. Rhythm Bomb feat. Flux Pavilion
10. Roadblox
11. Get Your Fight On
12. Medicine
13. Invisible Sun
14. Wall Of Deat


0,0 /0
Data publikacji: 2015-01-15
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.