Stephan Bodzin i moc dziesięciu
Stephan Bodzin i moc dziesięciu Jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów, Stephan Bodzin, znalazł w końcu czas aby skupić się na solowych produkcjach. Dzięki temu, po ośmiu latach od wydania pierwszego solowego albumu do sklepów trafi nowy album muzyka.

Stephan Bodzin to jeden z czołowy przedstawicieli niemieckiej sceny electro-minimalowej. W swojej karierze współpracował z wieloma znanym producentami, jak choćby z Thomasem Schumacherem przy projekcie Elektrochemie (nie mylić z solowym projektem Schumachera - Elektrochiemie LK) czy z Oliverem Huntemannem (przy realizacji wielu wspólnych projektów). Warto wspomnieć, że Bodzin ma również swój udział w dance'owo-trance'owym projekcie KayCee.

Muzyk jest również założycielem wytwórni Herzblut Recordings, w której swoje utwory wydawali tacy artyści jak: Dominik Eulberg, Super Flu czy Johannes Heil. Tutaj też ukazał się w 2007 roku jego debiutancki solowy album "Liebe Ist..." i tutaj również, 12 kwietnia, do sklepów trafi jego drugi album zatytułowany "Powers Of Ten". Album zapowiadany jest jako mieszanka minimalistycznych brzmień, z których Bodzin jest znany, z dużą dozą melodyczności. Poniżej pełna lista utworów:1. Singularity
2. Ix
3. Birth
4. Sputnik
5. Blue Giant
6. Zulu
7. Powers of Ten
8. Lila
9. Odyssee
10. Wir

0,0 /0
Data publikacji: 2015-05-08
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.