Solowy album Stefana Gubatza
Solowy album Stefana Gubatza Znany z formacji Snuff Crew Stefan Gubatz powraca z nową porcją swojej solowej twórczości. Tym razem postanowił na całkowitą niezależność artystyczną i wydał ją własnym sumptem.

Stefan Gubatz znany jest miłośnikom muzyki klubowej z projektu Snuff Crew, gdzie wraz z Benediktem Schmidtem tworzą houseowe numery oprawione szczyptą acidu i italo. Jednak to tylko jedno oblicze muzyka. Drugie, bardziej stonowane, to jego solowe projekty. W 2010 roku nakładem labelu Telrae wydał swój pierwszy solowy album zatytułowany "Distanz". Płyta ta doskonale wpasowała się w muzyczny ton wydawnictwa, jakim jest głębokie dub techno z elementami ambientu i muzyki eksperymentalnej.

Nie inaczej jest obecnie. Dzisiaj swoją premierę ma drugi krążek zatytułowany "Mono". Tym razem jednak album ukazał się nakładem Mono Elements, który jest wydawniczym projektem muzyka. Nowy album można zamówić poprzez portal Bandcamp. Oprócz tradycyjnej formy cyfrowej, krążek dostępny jest w formacie winylowym (300 sztuk) i kompaktowym (100 sztuk). Poniżej pełna lista utworów:1. Mono
2. Miami White
3. My 808 Kicks
4. Eigenbrot
5. Silberfisch
6. Reise Reise
7. Royal Rumble
8. Freizeit
9. Silent Hills

0,0 /0
Data publikacji: 2015-11-23
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.