SHOKująca retrospekcja #1: Tomcraft - Loneliness
SHOKująca retrospekcja #1: Tomcraft - Loneliness W przeciągu kilkunastu lat w sferze muzyki elektronicznej, możemy odnaleźć wiele znakomitych utworów, które warto poznać. Jednym z nich jest z pewnością prezentowany dziś klasyk "Loneliness", Tomcrafta.

Hey, od dziś zaczynamy cykl artykułów zatytułowanych "Shokująca retrospekcja". Moim zadaniem, będzie przybliżenie Wam utworów, które powinien znać każdy szanujący się słuchacz muzyki elektronicznej. Mam nadzieję, że moja praca zostanie w pewnym sensie doceniona i zmotywuje mnie do tworzenia kolejnych części. Co więcej mogę powiedzieć? Czekam w komentarzach na Wasze propozycje hitów, jakie chcecie znaleźć w kolejnych numerach. Kira.

Zapewne wszyscy znają Tomcrafta i jego słynny hit z 2002 roku - mowa oczywiście o Loneliness. Utwór stał się znany w całej Europie i grano go w większości klubów. Uplasował się na wysokich pozycjach wśród zagranicznych list przebojów. Mimo wielu remixów, wersja oryginalna została bezkonkurencyjna. Czas okazał się dla utworu bardzo łaskawy, bo Loneliness brzmi równie dobrze jak osiem lat temu. Wielu fanów Tomcrafta uważa, że jest to najlepszy jego kawałek. Nie udało mu się stworzyć czegoś, co by przyćmiło blask prezentowanego przeze mnie utworu, mimo wielu dobrych pozycji.

5,0 /5
Data publikacji: 2010-10-25
Komentarze

świetny pomysł, jest niezliczona ilość klasyków które warto poznać, czekam na więcej

Dodano: 12:31 07.11.2010 zgłoś nadużycie

Dzięki, za słowa uznania. Czekam w komentarzach na propozycje ;)

Dodano: 14:18 07.11.2010 zgłoś nadużycie

Jeżeli tu mam dawać propozycje to ode mnie te 2 numery, które wg mnie powinne zostać na stałę zapisane każdemu słuchaczowi dobrej muzyki i każdemu kto obserwuje jej rozwój..
Dj Rolando ''Knights Of The Jaguar''
i nieco z innej beczki - aczkolwiek dla mnie ważny utwór
Warmduscher ''10 Kleine Bass Drum''... znalazłoby sie jeszcze kilka lecz niech inni co jeszcze wrzuca co uważają za klasyk... Mam nadzieje że temat sie rozwinie - bo jest dobryy ;]

Dodano: 12:16 13.11.2010 zgłoś nadużycie

Rozwinie się temat, zobaczysz :) A Twoje propozycję, rozważę w kolejnych numerach. Aktualnie mam już zaplanowane kilka utworów z wyprzedzeniem więc czekaj cierpliwie.

Dodano: 23:14 13.11.2010 zgłoś nadużycie

Był to w swoim czasie hicior. Do dziś się go fajnie słucha. Jeśli chodzi o mnie to mam inny typ w przypadku Tomcrafta.

Dodano: 20:15 05.12.2010 zgłoś nadużycie