"Pop Ambient 2015", czyli w ogrodzie ambientu
"Pop Ambient 2015", czyli w ogrodzie ambientu "Pop Ambient" to jedna z najpopularniejszych składanek wytwórni Kompakt. Nieprzerwanie od 2001 roku wydawane są na nich premierowe produkcje ambientowe artystów, którzy niekoniecznie muszą być zrzeszeni wokół wytwórni.

Pop Ambient powraca z nową składanką. Jak zwykle nad doborem utworów czuwał Wolfgang Voigt, współzałożyciel wytwórni Kompakt. Tym razem nie usłyszymy jego nowej produkcji. Nie oznacza to jednak, że nie znajdzie się na nowej odsłonie serii kompilacji wielu nowych produkcji.

"Pop Ambient 2015" trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Premiera planowana jest na 10 listopada. Swoje utwory zaprezentują osoby które znane są już miłośnikom serii. Tak więc nie zabraknie Leandra Fresco, Ulfa Lohmanna czy Jensa-Uwe Beyera. Pojawią się również debiutanci: Thore Pfeiffer, Max Wuerden czy Gregor Schwellenbach. Ten ostatni jest autorem adaptacji klasyków wydawnictwa na instrumenty akustyczne. Materiał ten został wydany w zeszłym roku w ramach obchodów dwudziestolecia wydawnictwa. Ponadto jego partie smyczkowe znalazły się w ostatniej produkcji Kölscha, która ukazała się w ramach serii "Speicher" nakładem Kompakt Extra. Poniżej pełna lista utworów:1. Thore Pfeiffer - Wie Es Euch GefäLlt
2. Thore Pfeiffer - Nero
3. Dirk Leyers - Daydreamer
4. Gregor Schwellenbach - Assperg
5. Leandro Fresco - Nada Es Para Siempre
6. Max Würden - Container Love
7. Ulf Lohmann - Refresh
8. Bvdub - In White Pagodas I'll Wait Foryou
9. Jens-Uwe Beyer - Moewen
10. Gustavo Lamas - Jovenes Ambient (Remake)

0,0 /0
Data publikacji: 2014-08-27
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.