Pierwszy eksponat Wolfganga Voigta
Pierwszy eksponat Wolfganga Voigta Po albumach Schneider™ i Maxa Würdena, dziś do sklepów trafiła pierwsza płyta Wolfganga Voigta, którą wydał w ramach prowadzonego przez siebie wydawnictwa Exponate.

Po wydaniu dwóch wcześniejszych albumów innych artystów, Wolfgang Voigt postanowił podzielić się materiałem w swoim własnym concept-labelu jakim jest Exponate. Z założenia wydawnictwo ma na celu propagowanie różnorodności w podejściu do eksperymentalnej muzyki elektronicznej, nie dziwi więc, że nowa płyta to zapis dźwiękowy swoistego multimedialnego performance'u jakiego dokonał Christian Von Borries 10 maja w kolońskiej Akademie Der Kuenste Der Welt.

W programie znalazła się prezentacja "Conflict Music - The Soundtrack of World Cultures", w której artysta podjął się rozważenia roli muzyki w przeszłych i możliwych przyszłych konfliktach. Pierwsze trzy utwory właśnie o tym traktują. Kolejne trzy to reinterpretacje Wolfganga Voigta, który również był obecny i aktywnie współtworzył całe wydarzenie. Poniżej pełna lista utworów:1. Conflict 1
2. Conflict 2
3. Conflict 3
4. Re-Conflict 1
5. Re-Conflict 2
6. Re-Conflict 3

0,0 /0
Data publikacji: 2015-12-04
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.