Nowy album od Pan-Pot
Nowy album od Pan-Pot Duet Pan-Pot powraca z nowym albumem. Tym razem nowy krążek ukaże się w ich własnym labelu Second State. "The Other", bo taki tytuł będzie nosił, trafi do sklepów 25 września.

Formację Pan-Pot tworzą obecnie Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix (przez pewien czas związany był z nią również Marco Resmann). Muzycy w 2005 roku zadebiutowali, w należącym do Anji Schneider i Ralfa Kollmanna, labelu Mobilee i szybko stali się jednymi z najbardziej znanych producentów w katalogu wytwórni. To tutaj w 2007 roku ukazał się ich debiutancki krążek zatytułowany "Pan-O-Rama".
Panowie na swoim koncie mają ponadto kilka kompilacji, w tym przygotowane dla berlińskiego klubu i labelu Watergate oraz składankę z serii "SonneMondSterne". Ponadto są twórcami labelu Second State Audio.

To właśnie tutaj 25 września ukaże się ich drugi długogrający krążek zatytułowany "The Other". Do jego tworzenia muzycy zaprosili kilku innych artystów. Warto również podkreślić, że premierę albumu poprzedziła epka zatytułowana "The Other One", która ukazała się w zeszłym tygodniu. Poniżej pełna lista utworów:1. Your Attention
2. 808 Nirvana
3. Optimistic Grey
4. Pina
5. Sleepless feat. L.O.U.
6. Riot feat. Frankie
7. Get In feat. Kevin Knapp
8. Operator
9. Fist Bump From Destiny
10. Broken Engine
11. The Luxury Of Living Day By Day
12. Twelve
13. Fugitive (Pan-Pot & ABBY)
14. Punxsutawney

0,0 /0
Data publikacji: 2015-07-20
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.