Nowe miejsce i nowe pomysły na Time Warp Holland
Nowe miejsce i nowe pomysły na Time Warp Holland Po dotychczasowych eventach w Amsterdamie i Rotterdamie festiwal przenosi się do Brabanthallen w 's-Hertogenbosch. Jednak to nie jedyna zmiana. Organizatorzy przygotowali bowiem wiele niespodzianek dla uczestników Time Warp Holland.

Jak zapewniają organizatorzy nowa lokalizacja zapewnia więcej miejsca i lepsze warunki logistyczne. Uczestnicy imprezy bawić się będą przed zapierającą dech w piersiach sceną, a sama hala jednocześnie ma zapewnić najlepszy komfort, dostępność i infrastrukturę. Fani Time Warp będą zachwyceni przestrzenią pozwalającej na umiejscowienie dużej liczby barów. Takie możliwości daje Brabanthallen znajdująca się w 's-Hertogenbosch.
'S-Hertogenbosch to miasto w Holandii nad rzeką Dommel, ok. 80 km na południe od Amsterdamu. Stanowi ono ośrodek administracyjny prowincji Brabancja Północna. Znajduje się tam stacja kolejowa Den Bosch, do której kursują pociągi z Amsterdamu.
Innowacyjna technologia, unikalne elementy niekonwencjonalnej stylistyki czekają, by ukazać swe piękno szerszej publiczności – Time Warp Holland będzie nie tylko ważnym wydarzeniem dla fanów muzyki, ale i przeglądem technologicznej finezji artystów tworzących sztukę audiowizualną.

Bez wątpienia niespodzianką jest fakt, że oprócz sceny głównej pojawią się jeszcze dwie inne sceny. Na pierwszej z nich, nazwanej Double - Dutch – Area, zagrają legendy holenderskiego techno takie jak Steve Rachmad czy Miss Djax. Artyści grac będą B2B (back to back). Z kolei na drugiej scenie, nazwanej Disco-Floor, będzie można się pobawić przy niespotkanych dotychczas na imprezach Time Warp dźwiękach muzyki disco funk z lat 70-tych.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z eventem lub zakupem biletów na terenie Polski, kontaktujcie się z polskim partnerem organizatora eventu – agencją Substanz.art – info@substanzart.com


Time Warp Holland Aktualny Line-Up:

Underworld
Sven Väth
Extrawelt
Henrik Schwarz
Paul Ritch
Richie Hawtin
Secret Cinema
Chris Liebing
Monika Kruse
Loco Dice
Marco Carola
Karotte
Matthias Tanzmann
Michel de Hey
Miss Djax
Steve Rachmad
Remy
Ben Klock
Darko Esser
Marcel Dettman
Prins Thomas
Round Table Knights
Benny Rodrigues
Lauhaus
i wielu innych!

Bilety: http://www.time-warp.de/content/e6047/e20901/index_ger.html
Cena: 65,60 EUR
Data: 10/12/2011 (sobota)
Miejsce: Brabanthallen / 's-Hertogenbosch / Holandia
Godzina rozpoczęcia: 20.00
5,0 /1
Data publikacji: 2011-11-15
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.