Nowe informacje o drugim albumie formacji Moderat
Nowe informacje o drugim albumie formacji Moderat Znamy już wszystkie szczegóły wydania nowego krążka formacji Moderat. Album "II" pojawi się w sklepach 2 sierpnia, nakładem Monkeytown Records, w dwóch różnych edycjach!

Drugi album formacji Moderat, którą tworzą Apparat i muzycy z duetu Modeselektor, zostanie wydany w dwóch formach. Pierwszy z nich to format standardowy. W tej edycji albumu na płycie kompaktowej znajdzie się 11 utworów, natomiast na wersji winylowej, składającej się z jednego czarnego krążka, pojawi się 8 pozycji. Druga, to wersja deluxe. W tej edycji albumu na płycie kompaktowej znajdzie się 12 utworów, 16-stronicowa wkładka zawierająca teksty piosenek oraz zdjęcia które powstały gdy muzycy pracowali nad krążkiem. Wersja winylowa również jest inna. Składają się na nią dwie dwunastocalówki, wykonane z kolorowego winylu na których łącznie znajdzie się 11 pozycji. Warto wspomnieć, że edycje te będą posiadały inne numery katalogowe (Standard: MTR035CD i MTR035LP; Deluxe: MTR036CD i MTR036LP) oraz będą różnić się okładkami.

Muzycy po raz kolejni poprosili Siriusmo, który był autorem okładki do poprzedniego krążka formacji, aby również zaprojektował okładkę dla tego albumu. Tworzy to spójną wizerunkową serię. Podobnie jak przy po przednim krążku, panowie zaprosili do współpracy artystów z grupy Pfadfinderei, aby przygotowała nową oprawę graficzną, zarówno dla występów na żywo jak i nowych albumów. Warto wspomnieć również o tym, że za wydanie tego albumu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie odpowiada legendarna wytwórnia Mute Records. Przypominamy, że "II" pojawi się w sprzedaży 2 sierpnia. Poniżej lista utworów, które pojawią się na dwóch wydaniach nowego albumu:Wersja CD (Standard)

1. The Mark (Interlude)
2. Bad Kingdom
3. Versions
4. Let In The Light
5. Milk
6. Therapy
7. Gita
8. Clouded (Interlude)
9. Ilona
10. Damage Done
11. This Time

Wersja winylowa (Standard)

A1 The Mark (Interlude)
A2 Bad Kingdom
A3 Versions
A4 Let In The Light
B1 Gita
B2 Clouded (Interlude)
B3 Damage Done
B4 This TimeWersja CD (Deluxe)

1. The Mark (Interlude)
2. Bad Kingdom
3. Versions
4. Let In The Light
5. Milk
6. Therapy
7. Gita
8. Clouded (Interlude)
9. Ilona
10. Damage Done
11. This Time
12. Last Time

Wersja winylowa (Deluxe)

A1 The Mark (Interlude)
A2 Bad Kingdom
A3 Versions
B1 Let In The Light
B2 Milk
C1 Therapy
C2 Gita
C3 Clouded (Interlude)
D1 Ilona
D2 Damage Done
D3 This Time

0,0 /0
Data publikacji: 2013-05-10
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.