Moderat zapowiada drugi krążek
Moderat zapowiada drugi krążek Moderat powraca z długo oczekiwanym nowym albumem. Płyta zatytułowana będzie po prostu "II" i wydana będzie 2 sierpnia, nakładem Monkeytown Records. Czy powtórzą sukces poprzedniego krążka?

Moderat, formacja którą tworzy trzech muzycznych indywidualistów: Gernot Bronsert i Sebastian Szary (Modeselektor) oraz Sascha Ring (Apparat), zapowiedziała wydanie swojego drugiego albumu. Znają się od dwunastu lat. Ich pierwsza wspólna epka "Auf Kosten Der Gesundheit" została wydana w 2002 roku. Na ich kolejne wydawnictwo trzeba było czekać aż siedem lat. Wtedy to bowiem ukazał się ich pierwszy wspólny studyjny album zatytułowany po prostu "Moderat". Tak długa przerwa wynikała z rozbieżności nad sposobem pracy i odmiennych artystycznych opinii. Sam projekt jest czymś więcej niż tylko wspólnym muzykowaniem. Jak sami mówią: "to odkrywanie różnic i podobieństw oraz splatanie ich w coś zupełnie nowego i ekscytującego".

Nowy krążek będzie zatytułowany po prostu "II". Pojawi się w sprzedaży 2 sierpnia. Oprócz jednopłytowej wersji CD i standardowego winylowego wydawnictwa, do kupienia jest limitowana dwupłytowa wersja CD oraz wydanie na kolorowych winylach. W związku z wydaniem nowego albumu muzycy wyruszą w nową trasę koncertową. W Polsce posłuchać ich będzie można jako support przed koncertem Radiohead.


0,0 /0
Data publikacji: 2013-01-31
Komentarze

Album już zamówiony :) Nie mogę się doczekać momentu gdy trafi w moje ręce :D

Dodano: 18:38 31.01.2013
Ostatnia edycja: 17:17 01.02.2013 zgłoś nadużycie