Max Würden z albumem dla Exponate
Max Würden z albumem dla Exponate Wolfgang Voigt wywiązuje się ze swoich wydawniczych obietnic bardzo skrupulatnie. Drugi album z wydawniczej serii Exponate należy do Maxa Würdena. Krążek z przestrzennym ambientem ma właśnie dziś swoją premierę.

Max Würden to mieszkający i pracujący w Kolonii muzyk i producent muzyczny. Muzyką zajmuje się od 1987 roku, od 2000 roku wydaje swoje utwory, których brzmienie oscyluje wokół przestrzennych form ambientu. Warto również dodać, że od 2001 roku muzyk zajmuje się również produkcją utworów do ścieżek filmowych.

Na swoim koncie ma soundtracki do takich produkcji jak: "The Human Mule" czy "Lucid Dreams". Ponadto jest autorem albumów: "ORTLOS", "Mi Raccomando" i "Or Lost". Pierwszy i ostatni ukazał się nakładem Farfield Records.

Dzisiaj premierę ma kolejny album muzyka, zatytułowany "Retour". To drugi już krążek wydany nakładem wydawnictwa Exponate, za którym stoi Wolfgang Voigt. Co ciekawe, materiał na krążek powstał dzięki zachowanej taśmie z połowy lat 90-tych, którą artysta szczęśliwie zachował. Poniżej pełna lista utworów:1. Neunundneunzig
2. Unterwasser II
3. Abdrift
4. Phase I
5. Impuls
6. Retour
7. Unterwasser III
8. Phase II

0,0 /0
Data publikacji: 2015-11-06
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.