Dillon powraca z nieznanym
Dillon powraca z nieznanym Dillon wyrosła na nową gwiazdę berlińskiego BPitch Control. Jej charyzmatyczny wokal oraz niezwykła wrażliwość muzyczna sprawiła doskonale przyjęta została na indie-popowej scenie muzycznej. Już wkrótce pojawi się jej najnowszy album "The Unknown".

Dillon, a właściwie Dominique Dillon de Byington, powraca z nowym albumem. Po sukcesie debiutanckiego "This Silence Kills", który ukazał się nakładem BPitch Control, artystka skompletowała materiał na nowy album. "The Unknown", bo taki tytuł nosić będzie jej najnowszy krążek, do sklepów trafi 28 marca i podobnie jak jego poprzednik, ukaże się w należącym do Ellen Allien wydawnictwie.

O ile debiutancki album był trochę słodki i kuszący, to nowy będzie, w myśl tytułu, bardziej eksperymentalny. Dillon postanowiła podążyć nieznanymi jej ścieżkami. Muzyka czasami będzie śniąca, tęskniąca, innym razem będzie dominować miłość lub strach. Jak sama autorka mówi "teksty utworów będą bardziej otwarte i abstrakcyjne, jednocześnie osobiste i introwertyczne". Warto również dodać, że artystka wystąpi 13 maja w Katowicach, 14 maja w Warszawie i 15 maja w Poznaniu. Na występach tych będzie promować materiał ze swojego najnowszego krążka. Poniżej lista utworów:1. The Unknown
2. A Matter Of Time
3. You Cover Me
4. Forward
5. In Silence
6. 4Ever
7. Evergreen
8. Into The Deep
9. Don't Go
10. Lightning Sparked
11. Nowhere
12. Current Change

0,0 /0
Data publikacji: 2014-02-07
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.