Debiutancki album System Of Survival
Debiutancki album System Of Survival System Of Survival po ponad dwóch dekadach działalności na klubowej scenie wydają swój pierwszy długogrający krążek. "Needle And Thread" ukaże się nakładem, należącej do Ellen Allien, BPitch Control.

System Of Survival tworzą Alessandro "Alex" Carpentieri i Pietro "Bingo" De Li. Ci dwaj rodowici włosi opracują ze sobą już od dwóch dekad, wydając swoje produkcje oraz grając w różnych w klubach, w tym Circo Loco / DC10 na Ibizie. W swoich produkcjach łączą ze sobą brzmienie z Chciago i Detroit z soulowymi i funkowymi wstawkami. Jak sami mówią: "Nie każdy rozumie muzykę house, to jest duchowa rzecz, ciała i duszy".

W 2008 roku założyli swój własny label Ianus71. To właśnie tutaj miał ukazać się ich debiutancki album "Needle And Thread". Zrządzeniem losu materiał z tego krążka trafił do Ellen Allien, szefowej berlińskiego BPitch Control. Ta wspaniała DJka i łowczyni talentów była pod ogromnym wrażeniem utworów z tej płyty i postanowiła wydać ją we własnej wytwórni. Album ukaże się 31 sierpnia, i z nie jedna osoba słuchając go, znów powróci na rozgrzane słońcem piaski Ibizy. Poniżej lista utworów:

1. Aries
2. Lovebeat
3. Nihil
4. W Pitch Down feat. Surfbit
5. Movin' Groovin'
6. I Can't Find Food
7. Attitude feat. Shaun J. Wright
8. Phat Trax
9. Genny Casanova
10. Needle And Thread feat. Autre
11. X-Pert feat. Anna Gi
12. Crash What

5,0 /1
Data publikacji: 2012-06-30
Komentarze

Ten krążek to house najwyższej próby. Naprawdę świetny album!

Dodano: 13:35 09.07.2013 zgłoś nadużycie