Debiutancki album Hunter/Game
Debiutancki album Hunter/Game Koloński Kompakt wciąż poszukuje nowych zjawisk na klubowej scenie Europy. Tym razem swoją uwagę zwrócił na duet włoskich producentów, którzy występują pod nazwą Hunter/Game. Już wkrótce ukaże się ich długogrający debiut.

Hunter/Game to włoski duet grający techniczne i głębokie odmiany muzyki house. Tworzą go producenci Martino Bertola i Emmanuele Nicosia. Panowie zadebiutowali w 2012 roku i to od razu w dwóch bardzo znaczących labelach: w należącym do legendarnego DJ'a Sashy wydawnictwie Last Night On Earth oraz w berlinskim labelu Get Physical Music.
Kończący się już powoli rok to dla duetu czas związania się z kolońskim Kompaktem. To właśnie tutaj w ramach serii "Speicher" od Kompakt Extra zostały wydane dwie epki, oznaczone numerami 83 i 87. Teraz panowie postanowili zaprezentować się w pełnym wymiarze i na 5 lutego zapowiedzieli wydanie swojego debiutanckiego albumu, który będzie nosił tytuł "Adaptation". Poniżej pełna lista utworów:1. Intro (Walking Unobserved)
2. Declino
3. The Path
4. Adaptation
5. Hexagon
6. Origins
7. Radius
8. Silver
9. Ashes
10. Hide

0,0 /0
Data publikacji: 2015-11-27
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.