Debiutancki album Garry'ego Todda
Debiutancki album Garry'ego Todda Album Garry'ego Todda nie przypadkiem kończy tegoroczny sezon wydawniczy labelu BPitch Control. Gdy u nas za oknami chłody i mrozy w Australii zaczynać się będzie klubowy sezon wakacyjny.

Ellen Allien oprócz poszukiwania nowych brzmień (czasem bardzo odległych od klubowej estetyki), wciąż nie zapomina o producentach, którzy są wierni klasycznym brzmieniom szeroko pojętej muzyki house. Po albumach System Of Survival czy Snuff Crew przyszedł czas na debiutancki krążek Garry'ego Todda.
Garry Todd już od młodych lat zafascynowany był muzyką klubową. Gdy jego koledzy spędzali wolny czas grając w FIFĘ on zaczynał tworzyć swoje pierwsze produkcje. Był to również czas, w którym skupował klasyki gatunku wydane na winylach czy samplerach. W ciągu tych lat grał wszędzie, od Wielkiej Brytanii przez Baleary, skończywszy w Australii. To właśnie tam zajął się również organizacją klubowych imprez, stając się jedną z centralnych postaci na tamtejszej scenie.

Po latach doświadczeń i wydaniu kilku epek, nadszedł czas aby pokazać w pełni swoje producenckie umiejętności. 27 listopada do sklepów trafił jego debiutancki album zatytułowany "Nora Lilian". Tytuł krążka to imię i nazwisko ukochanej babci Garry'ego. Widzimy ją też na okładce, którą stanowi zdjęcie na którym widać żarty młodego producenta. Płyta ukazała się w dwóch formatach: cyfrowym i winylowym. Wersja cyfrowa wzbogacona jest od dodatkowe utwory. Poniżej ich lista:1. Whats The Difference
2. Motives And Thoughts
3. Terri-Lee
4. Transending
5. Whats Ya Name
6. Powerplant
7. 4-2-Nite
8. Pula

0,0 /0
Data publikacji: 2015-11-30
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.