Co kryje się za maskami Snuff Crew?
Co kryje się za maskami Snuff Crew? W zeszłym tygodniu, nakładem BPitch Control ukazał się drugi studyjny album duetu Snuff Crew. To niewątpliwa gratka dla miłośników zarówno dobrego house'u jak i wysmakowanego electro!

Snuff Crew to dość tajemniczy duet który bardzo ceni swoją prywatność. Panowie od początku swojej działalność kryją swe oblicza pod dość charakterystycznymi maskami. W 2008 roku wydali swoją pierwszą epkę zatytułowaną "God". Szybko zwrócili nią uwagę bossa International Deejay Gigolo Records DJ'Hella, i już rok później na światło dzienne wyszedł ich debiutancki album zatytułowany po prostu "Snuf Crew".
Panowie w swojej twórczości z zamiłowaniem odnoszę się do dokonań chicagowskiej sceny house'owej. To w połączeniu z elementami acid house'u, electro, a czasem nawet italo, tworzy niezwykle energetyczną mieszankę której trudno się oprzeć. Nie dziwi więc fakt, że zainteresowała się nimi Ellen Allien, szefowa BPitch Control.

"Behind The Masks" to tytuł drugiego, nie licząc cyfrowego "Jack 2" albumu duetu. Podobnie jak na poprzednim krążku muzycy sięgają na nim do oldschoolowego brzmienia muzyki house, tym razem jednak okraszając je bardziej melodyjną stylistyką. Cóż więc kryje się za słynnymi maskami? Z pewnością głowy pełne elektronicznej muzyki tanecznej, które są wierne zarówno tradycji, jak i nowoczesnym rozwiązaniom. Poniżej lista utworów:1. Lights
2. New Life feat. Rachel Row
3. Move Me
4. Let Me Be The One feat. Hard Ton
5. Jack My Heart
6. Tearing Me Away feat. Kim Ann Foxman
7. Work It Out feat. Tyree Cooper
8. What Is Electro?
9. Bass!
10. Joy Of Jealousy
0,0 /0
Data publikacji: 2013-11-05
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.