Chino - Duch (S1 Warsaw)
Chino - Duch (S1 Warsaw) Dziś swoją premierę ma epka "Duch" Artura Olesia, znanego jako Chino. Ten pochodzący z Górnego Śląska producent zabiera nas w podróż po mrocznych zakątkach techno, electro i house'u.

  • Artysta: Chino
  • Tytuł: Duch
  • Label: S1 Warsaw
  • Nr katalogowy: S1WWA002
  • Format: 12"
  • Kraj wydania: Polska
  • Data wydania: 19.11.2013
  • Gatunek: Electro / Techno / House

Tracklista:

A1 Ghost
A2 Rooftop
B1 Ghost (Murphy Jax Remix)
B2 Ghost (XAMIGA Remix)

Polska scena klubowa rozwija się coraz dynamiczniej. Nasi artyści nie są już tylko znani na naszym wąskim muzycznym poletku, ale coraz częściej słychać o nich poza granicami naszego kraju. Ostatni sezon Catz'n'Dogz na Ibizie jest tego najlepszym przykładem. Dziś swoją premierę ma epka "Duch" Artura Olesia, znanego jako Chino.

Na krążku tym znalazły się cztery utwory, w tym dwa remiksy, Tytułowy "Ghost" czyli po naszemu "Duch" to bardzo zgrana fuzja house'owego brzmienia rodem z lat 80-tych ze zgrabnymi elementami electro. Rozjaśnione syntezatorami mroczne tło komponuje się idealnie tworząc bardzo przyjemną taneczną mieszankę. Podobnie jest zresztą przy utworze "Rooftop". Doskonale wpisuje się w obecny trend powrotu do korzeni muzyki klubowej i brzmień rodem z Chicago i Detroit.
Całość uzupełniona jest przez dwa remiksy Murphy'ego Jaxa i projektu XAMIGA autorstwa Legowelta i Xosara. Murphy podąża w stronę chicagowskiego house'u, tworząc z tej produkcji prawdziwego klubowego killera. Natomiast Legowelt i Xosar odwiedzają dobrze sobie znane zakątki psychodelicznego brzmienia, które samoistnie nasuwa skojarzenia z horrorami typu gore sprzed trzech dekad.

Epka "Duch" to obowiązkowa pozycja zarówno dla miłośników electro jak i klasycznego brzmienia house'u. To powrót do korzeni przy jednoczesnym tchnieniu świeżości. Bez wątpienia sprawdzi się na nie jednej imprezie, bo każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
0,0 /0
Data publikacji: 2013-11-19
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.