Boogie Brain rusza na podbój Berlina
Boogie Brain rusza na podbój Berlina 12 czerwca w berlińskim klubie "Farbfenseher" po raz kolejny odbędzie się impreza promująca tegoroczną edycję festiwalu Boogie Brain. Zagra doskonale znany Berlińczykom kolektyw Catz'n'Dogz, a towarzyszyć mu będzie Mario z Family Groove.

Catz'n'Dogz (wcześniej znani także jako 3 Channels) tworzą Wojtek Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk. Swój styl sami określają nowoczesną mieszanką muzyki tanecznej. Można ich usłyszeć grających od disco/deephouse na małych prywatnych imprezach, które ostatnio często organizują w Berlinie oraz w Szczecinie, po tech-house i techno na festiwalach i w wielkich klubach całego świata, takich jak Fabric, Panorama bar, Watergate, Studio 80.

Zrobiło się o nich głośno po remixie "Who's afraid of Detroit" (obecnie dostępny po 100 euro za sztukę!!!), a w 2008 wydali pierwszy album nakładem wytwórni Claude’a VonStroke’a - Mothership. Okazał się on wielkim sukcesem, po którym chłopaki odbyli wielkie roczne tournee grając w Japonii, USA, Ameryce Południowej, Ibizie oraz w większości najlepszych europejskich klubów. Obecnie oprócz Mothership współpracują także z wytwórnią Getphysical oraz otwierają swój drugi label Pets, na którym zamierzają promować artystów z Polski. Na początku 2009 roku wystartowali także ze swoim autorskim cyklem imprez "Pets Gone Wild" w poznańskim klubie SQ.

Na wrzesień 2010 przewidziana jest premiera ich drugiego albumu, nad którym pracowali w studio przez prawie rok, a do współpracy przy nim zaprosili m.in.: dOP, Pol On'a, Claude vonStroke’a oraz znanego z Jazzanovy wokalistę - Paula Randolpha.

Festiwal "Boogie Brain" reprezentować będzie Mario - rezydent szczecińskiego klubu City Hall, który będzie czuwał nad odpowiednią prezentacją festiwalu.

24 lipca, podczas ostatniego dnia festiwalu "Boogie Brain" zaprezentują się artyści berlińscy: Henrik Schwarz, Jahcoozi, Shed, Dixon i Till Von Sein.

Boogie Brain in Farbfenseher, Berlin
12.06.2010, godz. 21:00
Skalitzer Strasse 114, Berlin Kreuzberg
Wjazd: free
3,3 /14
Data publikacji: 2010-06-10
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.