Ambientowe zapachy, czyli "Pop Ambient 2016"
Ambientowe zapachy, czyli "Pop Ambient 2016" Kolejna ambientowa propozycja, to stały punkt w katalogu kolońskiego Kompaktu. "Pop Ambient 2016", czyli oczko w głowie Wolfganga Voigta, to zbiór najciekawszych produkcji z tej stylistyki!

"Pop Ambient 2016" to sztandarowa kompilacja kolońskiej wytwórni Kompakt. Otoczona szczególną opieką przez Wolfganga Voigta, od trzynastu lat cieszy uszy miłośników ambientu. Najnowsza część trafi do sklepów 27 stycznia. Pojawi się na niej dwanaście premierowych utworów.

Tegoroczna kompilacja charakteryzuje się nasyceniem artystów związanych mocno z wytwórnią Kompakt. Nie twierdzę, że w przypadku poprzednich części było ich mało, ale tym razem jest ich zdecydowanie więcej. Być może przyczyny należy szukać w nowych labelach kierowanych bezpośrednio przez Voigta, czyli Exponate i Kompapkt Pop Ambient. Tak więc oprócz Dave DK i The Orb pojawią się również: Max Würden, Leandro Fresco czy Thore Pfeiffer. Ten ostatni jest zresztą autorem megamiksu złożonego z kompozycji z serii "Rückverzauberung". Poniżej pełna lista utworów:1. Stephan Mathieu - April Im Oktober
2. The Orb - Alpine Dawn
3. Anton Kubikov - April
4. Max Würden - Unterwasser
5. Sicker Man & Gregor Schwellenbach - Turns
6. Würden & Pfeiffer - Feinherb
7. Mikkel Metal - Titan
8. Dave DK - Veira (Leandro Fresco Mix)
9. Wolfgang Voigt - Rückverzauberung (Thore Pfeiffer Megamix)
10. Jens Uwe Beyer - The Bremen
11. Leandro Fresco - Configuración De Ataque
12. Thore Pfeiffer - Idyl

0,0 /0
Data publikacji: 2015-11-04
Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.